top of page
Bilim Laboratuvarı
Ekran Resmi 2020-12-19 18.16.06.png
nanologo_edited.png
Ekran Resmi 2020-12-19 18.17.11.png

Daha hijyenik ve sağlıklı, dolayısıyla daha mutlu bir dünya için...

Nanosilver Kimya Sanayi Ticaret A.Ş.

Nanosilver Kimya Sanayi, Teknopark İstanbul'da kurulmuş bir AR&GE şirketidir. Yaklaşık 2,5 milyon m²'lik alan üzerinde, bünyesinde 7.000'i aşkın AR&GE Mühendisi barındıran Türkiye'nin derin teknoloji merkezi Teknopark İstanbul'da İleri Malzemeler ve Sağlık Uygulamaları alanında faaliyet göstermektedir.

Elektronik Çip
Bilgisayardaki Bilim Adamı

Ekolojik teknolojiler ile sentezlenen %99.99 saflıkta ürettiği gerçek "Nano-Gümüş" hammaddesi ile gündelik hayatta bir çok alana yönelik; yeni nesil, ileri teknoloji ve uzun süreli koruma özelliği olan hijyen çözümleri sunmaktadır. Çalışmalarının tamamı yerli ve milli teknolojidir.

AR&GE çalışmalarını Teknopark İstanbul laboratuvarlarında yapan Nanosilver, bilgi ve teknoloji transferini İstanbul Teknik Üniversitesi'nde uzun araştırmalarla geliştirilen çalışmalardan almaktadır. Bu yöntem ve tekniklerle Nano-Gümüş üretimi yapan Türkiyenin ilk ve tek şirketidir.

2021 yılı itibari ile, şirket bünyesinde; medikal, gıda üretimi, turizm, tekstil, dayanıklı tüketim, arıtma sistemleri, veterinerlik, genel kullanım ve sağlık uygulamaları gibi alanlara yönelik 14 farklı AR&GE çalışması yürütülmektedir.

İnsan ve Çevre Sağlığı konusunda duyarlı olan Nanosilver, doğaya karşı sorumluluklarını çok ciddiye almaktadır. Üretim teknikleri ve tedarik zincirinin her yönünü çevre politikalarının titiz standartlarına uygun olarak geliştirmektedir. Üretim ve AR&GE çalışmalarını %100'ü doğal, ekolojik yöntemlerle geliştirilmiş, %99.99 saflıktaki gerçek Nano-Gümüş taneciklerle yapmaktadır.

Nanosilver, faaliyetlerini yüksek standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik, yenilik, ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir. İleri teknolojiler üreterek büyümek amacıyla kurulmuş olan Nanosilver; daha hijyenik ve sağlıklı dolayısıyla daha mutlu günler için çalışmalarına ve tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecektir.

Bilim
bottom of page